‏سیاست حفظ حریم خصوصی | ارین تک | سرزمین سامانه های هوشمند کاربردی‏‏
محصولات ویژه
سرور های اختصاصی
هایبرد سرور ماکرو سرور Bare Metal
قیمت
فروشگاه

مهم‌ترین سرمایه‌ی ما در آرین تک کاربران و مشتریانی هستند که به این شرکت اعتماد کرده‌اند و از محصولات آن استفاده می‌کنند. ما به‌خوبی آگاهیم که حفظ حریم خصوصی شما تا چه میزان برای‌تان اهمیت دارد، از این رو سند «سیاست حفظ حریم خصوصی آرین تک» را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا از جزییات آن آگاه شوید.

با پذیرش سیاست حفظ حریم خصوصی آرین تک، مسوولیت انطباق این سند و سیاست‌های سرویس یا وب‌سایت‌تان به‌عهده‌ی شماست؛ گفتنی است، بهره‌گیری از هریک از خدمات قابل ارایه از سوی آرین تک، مشاهده و استفاده از وب‌سایت آرین تک و هرگونه تعامل با آرین تک در چارچوب‌های ذکرشده در این سند، به‌معنای پذیرش مفاد این سند از سوی شما خواهد بود.

چه تعهداتی به شما داریم؟

آرین تک یک شرکت ارایه‌دهنده‌ی زیرساخت تکنولوژیی است که روزانه به میلیاردها درخواست و هزاران ترابایت ترافیک پاسخ می‌دهد و در تلاش است تا کسب‌وکارهای آنلاین را در بستری امن میزبانی کند. با توجه به چنین وظیفه‌ی خطیری، این شرکت خود را متعهد به برقراری ارتباط شفاف و محافظت از داده‌هایی از کاربران خود می‌داند که در اختیار دارد.

اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌دهید مانند نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، اطلاعات بانکی و اطلاعات مربوط به دامنه به هیچ‌وجه به فروش نخواهد رسید و اجاره داده نخواهد شد. هم‌چنین این داده‌ها خارج از آن‌چه در آخرین نسخه‌ی این سند آمده ‌است با هیچ فرد یا نهادی افشا یا به اشتراک گذاشته نمی‌شود.

آرین تک در هیچ زمانی ترافیک مشتریان و کاربرانش را به‌شکل غیرقانونی و غیرمجاز شنود نخواهد کرد و هیچ نرم‌افزار یا تجهیزاتی وابسته به مراجع امنیتی یا قضایی، با هدف ذخیره‌سازی یا شنود اطلاعات به‌شکل جزیی یا کلی، در هیچ نقطه از شبکه‌ی آرین تک وجود ندارد. این شرکت کلید رمزنگاری و تایید هویت خود یا مشتریان خود را غیرقانونی در اختیار هیچ شخص یا نهادی نمی‌گذارد و همواره مشتریان را به استفاده از رمزنگاری داده‌ها و ارتباطات رمزنگاری شده تشویق می‌کند.

چه اطلاعاتی از شما را جمع‌آوری می کنیم؟

اطلاعات حساب کاربری: هنگامی‌که برای ایجاد حساب کاربری ثبت‌نام می‌کنید، آرین تک اطلاعات تماس شما را گردآوری خواهد کرد. این اطلاعات شامل نام، نشانی ایمیل، کد ملی، شماره تلفن و نشانی‌های ضروری برای پردازش پرداخت و انتقال سرویس‌هاست. هنگامی‌که هرگونه اطلاعات شخصی یا حقوقی را به ما ارایه می‌دهید، به این معنی است که صاحب آن اطلاعات هستید یا اجازه‌ی لازم برای ارایه‌ی آن به ما را دارید.
اطلاعات بازدیدکنندگان از وب‌سایت: مانند بسیاری از وب‌سایت‌ها زمانی‌که از وب‌سایت آرین تک بازدید می‌کنید، ما داده‌هایی چون نشانی IP، اطلاعات پیکربندی سیستم، URLهای صفحات مراجعه‌شده و اولویت‌های منطقه‌ای و زبانی شما را ذخیره خواهیم کرد.
کوکی‌ها: آرین تک برای اهدافی چون ارایه‌ی اطلاعات درباره‌ی روش تعامل شما با وب‌سایت‌ها و کمک به فعالیت‌های بازاریابی خود، از کوکی‌ها و سایر فناوری‌های مجاز گردآوری اطلاعات استفاده می‌کند. شما می‌توانید با پیکربندی تنظیمات حریم خصوصی مرورگر خود چگونگی استفاده از کوکی‌ها را کنترل کنید.
اطلاعات بخش‌های تعاملی: این امکان وجود خواهد داشت که آرین تک در آینده انجمن‌های گفت‌وگو یا سایر بسترهای تعاملی را ایجاد کند. هم‌چنین امکان ثبت نظر در قسمت‌های مختلف وب‌سایت وجود دارد. در نظر داشته باشید هر گونه اطلاعاتی در این قسمت‌ها به اشتراک بگذارید خوانده و گردآوری خواهد شد.
داده‌های لاگ ‌شده: آرین تک اطلاعات کاربران نهایی را به نمایندگی از مشتریان خود پردازش می‌کند. این اطلاعات هنگامی پردازش می‌شوند که کاربران نهایی وارد دامنه‌ها یا وب‌سایت‌های مشتریان ما شده و از آن‌ها استفاده می‌کنند .اطلاعات پردازش شده ممکن است شامل نشانی‌های IP، اطلاعات پیکربندی سیستم و سایر اطلاعات ترافیک به/از وب‌سایت‌های مشتریان، ابزارها، برنامه‌ها یا شبکه‌ها (در مجموع، داده‌های ثبت‌شده) شود، اما به آن‌ها محدود نخواهد شد.
اطلاعات شرکت‌کنندگان در رویدادها: زمانی‌که در رویدادهای آرین تک مشارکت می‌کنید یا در پژوهش‌ها و مطالعات تجربه‌ی کاربری سهیم می‌شوید ما اطلاعات شخصی مانند نام، شماره تلفن، نشانی ایمیل و داده‌ها و نظراتی که با در میان گذاشته‌اید را گردآوری خواهیم کرد.
تصویر و صدا: هنگامی‌که با بخش صدای مشتریان یا پشتیبانی آرین تک تماس می‌گیرید یا در پژوهش‌های تصویری و مصاحبه‌های آرین تک شرکت می‌کنید، از شما درخواست خواهیم کرد که برای بررسی‌های بیش‌تر اجازه ضبط صدا و تصویرتان را به ما بدهید که تنها با تایید شما، این صدا و تصویر ذخیره خواهد شد.
آرین تک امکان فنی برای گردآوری ترافیک‌های رمزنگاری شده و محتوای رمزنگاری شده ندارد و هیچ‌گونه تلاشی در این زمینه نخواهد داشت. هم‌چنین در فرآیند SSL Offloading نیز عملیات با مجوز و کلید خصوصی کاربر و بدون هرگونه شنود غیرقانونی اطلاعات انجام می‌شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی آرین تک در چه مواردی اعمال نمی‌شود؟

دامنه‌ها، وب‌سایت‌ها، رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی، برنامه‌ها و شبکه‌هایی که شرایط و سیاست حفظ حریم خصوصی خاص خود را دارند.

با توجه به استفاده آرین تک از Reverse Proxy، ممکن است آدرس IPهای ما در رکوردهای WHOIS و DNS برای وب‌سایت‌هایی که از خدمات ما استفاده می‌کنند، ظاهر شود. در نتیجه مسوولیت محتوایی (مانند تصاویر، محتوای نوشتاری، گرافیک‌ها) که از طریق شبکه‌ی ما انتقال می‌یابد، به‌عهده‌ی مشتریان آرین تک و کاربران آن‌ها است.

چه استفاده‌ای از اطلاعات جمع‌آوری شده می‌کنیم؟

شما با عضویت در آرین تک و عبور ترافیک وب‌سایت خود از این سامانه‌ی تکنولوژیی، این اجازه را می‌دهید که آرین تک تمام درخواست‌های ارسالی کاربران سایت شما را دریافت، بررسی و تحلیل کند، از حملات احتمالی جلوگیری کند و محتوای پالایش‌شده را به سرورهای اصلی ارسال کند. پس لازم است بدانید از این داده‌ها کجا و به چه شکل استفاده می‌شود:

تامین، اداره، حفظ، بهبود، تسهیل دسترسی و ارتقای سرویس‌ها و خدمات برای تمام کاربران.
پردازش و تکمیل تراکنش‌ها و ارسال اطلاعات مرتبط با خریدها و فاکتورها.
پاسخ‌گویی به نظرات، پرسش‌ها و درخواست‌های شما و تامین سرویس و پشتیبانی از مشتری.
ارسال اخطارهای فنی، به‌روزرسانی‌ها، هشدارهای امنیتی و پشتیبانی.
ارسال ارتباطات تجاری مانند اطلاعات درباره‌ی محصولات و سرویس‌ها، امکانات، نظرسنجی‌ها، خبرنامه‌ها، پیشنهادها، بهبودها، رقابت‌ها و رویدادهای مربوط به ما و شرکای ما و ارسال اخبار و اطلاعات درباره‌ی ما و شرکای ما.
پیروی از تعهدات قانونی و بررسی و جلوگیری از تراکنش‌های کلاه‌بردارانه، دسترسی‌های نامعتبر به سرویس‌ها و سایر فعالیت‌های غیرقانونی مانند فیشینگ یا هرزه‌نگاری.
شخصی‌سازی وب‌سایت‌ها و سرویس‌ها با تامین امکانات و محتواهایی که با علایق و اولویت‌های شما مطابقت دارد.
داده‌های ثبت شده از کاربران نهایی: ما داده‌های ثبت‌شده از کاربران نهایی را برای برآورده کردن تعهدات خود در توافق‌نامه‌ی مشتری و در محدوده‌ای که قوانین و مقررات مجاز می‌دانند، استفاده و پردازش خواهیم کرد.
دسترسی: اگر در آرین تک ثبت‌نام کرده‌اید، ممکن است کسانی که به حساب کاربری یا ایمیل ارایه شده شما دسترسی مجاز دارند، بتوانند اطلاعات ثبت شده شما را مشاهده کنند.
امنیت: آرین تک برای محافظت از سرویس‌های شما انواع فناوری‌ها و امکانات امنیتی را به کار می‌گیرد تا از اطلاعات شما در برتکنولوژی دسترسی نامعتبر، سواستفاده یا افشای آن‌ها محافظت کند. با این حال، مسوولیت آرین تک در خصوص حفاظت از داده‌ها و اطلاعاتی که بر اساس مفاد این سند در اختیار دارد،در هیچ موقعیتی فراتر از اسناد «سطح کیفیت خدمات(SLA)» و «شرایط استفاده از خدمات» نخواهد بود و تکنولوژی آرین تک مسوولیتی فراتر از آن‌چه در SLA ذکر شده است، نخواهد داشت. هم‌چنین اگر از سرویس‌های امنیت آرین تک استفاده می‌کنید به این معناست که مسوولیت جمع‌آوری و پردازش این اطلاعات به وسیله‌ی آرین تک را پذیرفته‌اید.

با چه کسانی اطلاعات را به اشتراک می‌گذاریم؟

آرین تک با شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات مختلفی برای اداره‌ی کسب‌وکارش همکاری می‌کند. این شرکت‌ها سرویس‌هایی را برای کمک به پشتیبانی مشتریان، پرداخت‌های مالی، بازاریابی و بهبود سرویس‌های ما به هر طریقی، تامین می‌کنند. ما به ارایه‌دهندگان خدمات خود اجازه نمی‌دهیم هیچ کدام از اطلاعاتی که از مشتریان‌مان با آن‌ها به اشتراک گذاشته‌ایم را به فروش برسانند یا برای اهداف بازاریابی خود یا هر هدف دیگری، به‌جز در ارتباط با خدماتی که به آرین تک ارایه می‌دهند، استفاده کنند. با این حال، مسوولیت هرگونه افشای اطلاعات از منظر قانونی و به‌شکل انحصاری با ‌شخصی‌ (اعم از حقیقی یا حقوقی) است که افشا از ناحیه‌ی او انجام شده باشد. علاوه‌بر اشتراک‌گذاری اطلاعات با ارایه‌دهندگان خدمات، ممکن است در شرایط خاصی اطلاعات شما را با دیگران نیز به اشتراک بگذاریم:

در گروه‌های پشتیبانی آرین تک (طبق سیاست حفظ حریم خصوصی).
فروشندگان و سایر شرکای فروشی که در توزیع خدمات به ما کمک می‌کنند (مانند شرکای ما در کوچ تکنولوژیی).
توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای بازارچه‌ تکنولوژیی آرین تک، زمانی‌که این نرم‌افزارها را از بازارچه‌ تکنولوژیی دانلود می‌کنید.
اگر ادغام، فروش یا تغییری در کنترل یا سازمان‌دهی مجدد تمام یا بخشی از آرین تک انجام شود؛ در این حالت پیش از به اشتراک‌گذاری اطلاعات شما با شرکت جدید، این موضوع به اطلاع‌تان خواهد رسید و نظر شما را درباره‌ی ادامه‌ی استفاده از خدمات آرین تک یا خروج کامل از آن پرسیده می‌شود.
هنگامی‌که لازم است اطلاعات شخصی و موردی را برای پاسخ‌دهی به احضاریه‌ها، قوانین و مقررات یا دستورات قضایی افشا کنیم یا در برتکنولوژی ادعاهای مطرح‌شده از خود دفاع کنیم؛ در این حالت ناگزیر از ارایه‌ی داده‌ها و اطلاعات به‌مراجع قانونی هستیم که اطلاعات آن به‌شکل فصلی در صفحه‌ی گزارش شفافیت آرین تک منتشر می‏‌شود.

آرین تک در ایران قرار دارد و اطلاعات شما را در ایران ذخیره خواهد کرد. با این حال، ممکن است به‌منظور تسهیل عملکردهای بین‌المللی خود، این اطلاعات به هر نقطه در جهان، از جمله کشورهایی که آرین تک در آن‌ها فعالیت دارد، انتقال یابد و به آن دسترسی پیدا کنیم.

چه حقوق و انتخاب‌هایی در سیاست حفظ حریم خصوصی دارید؟

به‌دلیل حساسیت بالای اطلاعات سرویس‌های شما، در زمان ثبت نام در آرین تک از شما احراز هویت انجام می‌شود تا اطمینان پیدا کنیم که این اطلاعات در دست صاحبان اصلی اکانت است. اگر درخواست دسترسی داده‌ها به شخص دیگری را داشته باشید آرین تک این درخواست را با توجه به خطر نقض حقوق حریم خصوصی و مطابق قوانین بررسی خواهد کرد.

شما حق دسترسی، تصحیح، به‌روزرسانی اطلاعات شخصی خود را دارید. می‌توانید درباره‌ی هر درخواست دسترسی با ایمیل support@arvancloud.com در ارتباط باشید. هم‌چنین مشتریان و صاحبان اکانت می‌توانند از طریق ویرایش پروفایل خود یا سازمان‌دهی رکورد در پنل کاربری، به اطلاعات شخصی‌شان دسترسی داشته باشند و آن را تصحیح یا به‌روزسانی کنند.

چگونه دسترسی اطلاعات خود را از آرین تک بگیرید؟

در حال حاضر امکان حذف یا غیرفعال کردن حساب کاربری وجود ندارد. اما اگر علاقه‌مند به دریافت پیامک یا ایمیل‌های بازاریابی و اطلاع‌رسانی نبودید، می‌توانید در پایین ایمیل خود دستورالعمل «لغو اشتراک» را به‌کار بگیرید. اگر مشتری آرین تک هستید این کار را می‌توانید از طریق پنل کاربری‌تان انجام دهید یا درخواست خود را به نشانی support@arvancloud.com ارسال کنید. پیش از آن‌که اشتراک ایمیل‌های آرین تک را لغو کنید، در نظر داشته باشید که آرین تک تمام اطلاعات تراکنشی و اطلاعیه‌های مرتبط با سرویس‌های شما را از طریق ایمیل انجام می‌دهد.

چگونه با ما در تماس باشید؟

اگر هر نوع پرسش یا ابهامی درباره‌ی سیاست حفظ حریم شخصی آرین تک دارید، با ما با ایمیل support@arvancloud.com در ارتباط باشید.
اگر اعتقاد دارید رونوشت‌هایی از داده‌های شخصی شما را در خارج از محدوده‌ی سیاست حفظ حریم خصوصی نگه‌داری می‌کنیم، می‌توانید این مورد را با ارسال ایمیل به آدرس support@arvancloud.com مطرح کنید. ما پس از دریافت ایمیل و تایید هویت شما، به این ابهامات پاسخ خواهیم داد.

آخرین تاریخ به‌روزرسانی: اردیبهشت ۱۴۰۰