‏چشم‌انداز | آرین تک | طراح سامانه هوشمند | اینترنت اشیا‏
محصولات ویژه
سرور های اختصاصی
هایبرد سرور ماکرو سرور Bare Metal
قیمت
فروشگاه

چشم‌انداز

تبدیل شدن به پیشرو نوآوری و فناوری تکنولوژیی در سطح جهان

آرین تک با تمام توان به‌دنبال توسعه‌ی سبد محصولات تکنولوژیی خود خواهد بود، تا زمانی که به یکی از شرکت‌های پیشرو خدمات تکنولوژیی یکپارچه در دنیا تبدیل شود.

ماموریت تجاری

ایجاد نسل بعدی زیرساخت یکپارچه‌ی تکنولوژیی؛ ساخت جهانی امن‌تر، سریع‌تر و دردسترس‌تر برای کسب‌وکارهای اینترنتی

آرین تک فارغ از اهداف بزرگ خود بر پایه‌ی شفافیت و صداقت بنا نهاده شده است و در کنار رشد خود، به اندازه‌ی توان به جهان پیرامون خود کمک می‌کند تا رشد کنند و به آرزوهای خود برسند.

ماموریت اجتماعی

نجات سرزمین مادری با صادرات دانش‌بنیان؛ بهانه‌ی ماندن و بازگشت حرفه‌ای‌ها

ما برای ساختن سرزمین مادری‌مان «ایران» تلاش خواهیم کرد. هزاران راه و روش هست. راه ما ایجاد توسعه‌ای پایدار با کمک تولید و صادرات محصولات دانش‌بنیان و فناورانه است. محصولاتی که دنیا به سطح فناوری آن با افتخار نگاه کند. دلیلی که حرفه‌ای‌ها به‌جای رفتن، به ماندن فکر کنند و رفته‌ها با امید، به سرزمین‌شان بازگردند.

ارزش‌های آرین تک

شفافیت؛ هر آرین تکی حق دارد هر زمان که خواست، از جزییات هر اتفاق باخبر شود و آزادانه به اطلاعات درون شرکت دسترسی پیدا کند، البته این اطلاعات برای آگاهی آرین تکی‌هاست و ما حق نداریم آن را با افرادی که بیرون آرین تک هستند به اشتراک بگذاریم. برای همین از روز نخست با یک‌دیگر قرار گذاشته‌ایم که اطلاعات فقط بین خودمان بماند.

اعتماد؛ ما می‌خواهیم آرین تک محلی برای تکامل اعتماد باشد. پس با هم ارتباط برقرار می‌کنیم، موقعیت‌های برد-برد می‌سازیم و در ارتباط‌مان واضح و شفاف عمل می‌کنیم. برای این‌که منظور ما از این ارزش را به‌خوبی متوجه شوید، پیشنهاد می‌کنیم بازی زیر را یک‌بار امتحان کنید.

https://hamed.github.io/trust

بهبود مستمر؛ بهبود مستمر یعنی پیوسته و مداوم بهبود پیدا کردن؛ یعنی چرخه‌ای از طراحی، اقدام، پیاده‌سازی، کنترل و اقدام اصلاحی که به‌شکل استوانه‌ای روبه‌بالا است. در هر دور از این چرخه، ما یک قدم بالاتر می‌رویم.

توانمندسازی؛ توزیع قدرت و مسوولیت‌پذیری که در ساختار آرین تک قرار دارد، محصول توانمندسازی است. ما در آرین تک به هم کمک می‌کنیم فضایی بسازیم که هرکس فرصت رشد داشته باشد، آموزش ببیند و تصمیم‌های خلاقانه بگیرد. توانمندسازی به ما کمک می‌کند تا بتوانیم به آرزوهای بزرگ‌مان برسیم.

تفکر انتقادی؛ تفکر انتقادی یعنی توانایی اندیشیدن مستقل و منعطف. برای این‌که تفکر انتقادی داشته باشیم، لازم است بتوانیم مسایل را تجزیه و تحلیل کنیم؛ آن را با قوانین و استانداردهای‌مان تطبیق دهیم؛ به‌دنبال اطلاعات جدیدتر و دانش‌های مرتبط برویم؛ با توجه به داده‌هایی که به‌دست آورده‌ایم جمع‌بندی کنیم و با جمع‌بندی‌ای که انجام دادیم، بتوانیم پیش‌بینی کنیم، یا در مفاهیم و ریشه‌ی آن تغییراتی بدهیم.

مهم‌ترین تعهدات‌مان به یک‌دیگر

گردش آزاد دانش؛ همه‌ی ما تلاش می‌کنیم تمام اطلاعاتی را که رنگ‌وبوی «دانش» به خود می‌گیرد، با کمک نرم‌افزارها، جلسات و گروه‌هایی که داریم، با هم به اشتراک بگذاریم. اشتراک دانش بهترین راه رشد دانش و کم‌‌ترین حق همه‌ی ‌آرین تکی‌‌ها در جهت کسب فرصت رشد شخصی است.

پرداخت‌نکردن رشوه؛ ما در هیچ موقعیتی برای این‌که به اهداف‌مان برسیم، رشوه نمی‌دهیم؛ حتا اگر برای‌مان به قیمت ازدست‌دادن فرصت‌های بزرگ تمام شود، و هیچ‌گاه با عوض‌کردن نام رشوه، صورت‌مسیله را پاک نخواهیم کرد.

مشتری؛ مشتری در تمام مراحل کار آرین تک، از پیش‌طراحی تا تولید، فروش و عرضه‌ی محصول، نقش کلیدی دارد. نسبت به مشتری، اطلاعات شخصی و حقوقی‌اش، هم‌چنین شیوه‌ی ارایه‎ خدمات و پاسخ‌گویی، چارچوب‌هایی به تفصیل در منشور مشتری‌مداری آرین تک آمده است، که ملزم به رعایت‌شان هستیم. وفاداری به منشور از خط قرمزهای ما در آرین تک است.

محصول؛ فراموش نمی‌کنیم که محصول یا کیفیت محصول، اولویت بیش‌تری نسبت به سود تجاری و درآمد بیش‌تر دارد. آرین تک اگر مجبور به انتخاب شود، بین سود و کیفیت، بدون ‌شک کیفیت را انتخاب خواهد کرد.

توزیع قدرت، ثروت و مبارزه با اندک‌سالاری؛ در آرین تک به‌دنبال تقسیم قدرت به هر روش و به هر قیمت هستیم. سعی کرده‌ایم ساختارهای‌مان را به‌شکلی تعریف کنیم که از تصمیم‌گیری‌های فردی و طبقاتی تا جای ممکن فاصله گرفته شود و تصمیم‌گیری‌های گروهی را جایگزین تصمیم‌های فردی‌ کنیم. باید همه‌ی گروه‌ها بیش‌ترین قدرت تصمیم‌گیری را در حوزه‌های مرتبط به خود داشته باشند. هم‌چنین نباید هیچ قدرت مطلقه‌ای وجود داشته باشد. همین‌طور که قدرت در آرین تک توزیع شده است، گام‌های مهمی به سمت توزیع ثروت هم برخواهیم داشت.